14 Eylül 2017

MX Player Pro - Full - APK - Download - İndir


Video oynatıcılar içerisinde var olan en güzel programlardan biri de MX Player Pro'dur. Bu programda daha etkili bir şekilde videolarınızı izleyebilirsiniz. İçerisinde bulunan ses codecleri de bu yönüyle ön plana çıkmakta.

Bu sürümde "reklam" bulunmamaktadır. Bu program sayesinde netten indirilmiş videolarınıza altyazı kodlarını da ekleyebilirsiniz.

a) DONANIM KOD ÇÖZME - Yeni donanım kod çözücü ile daha fazla video donanım hızlandırmadan faydalanabilir.
b) ÇOK ÇEKİRDEKLİ KOD ÇÖZME - MX Player, Android için ilk çok çekirdekli kod çözme gerçekleştiren video oynatıcıdır. Çift çekirdekli cihazlarda yapılan test sonuçlarına göre, tek çekirdekli cihazlardan %70 daha fazla performans görülmüştür.
c) ÇİMDİKLE YAKINLAŞTIRMA,YAKINLAŞTIRMA VE SAĞ-SOL YAPMA - Ekranda basit çimdik hareketi ve sürükleme ile kolayca yakınlaştırma-uzaklaştırma yapılabilir. Ayrıca yakınlaştırma ve sağa sola çevirme seçenekleri de mevcuttur.
d) ALTYAZI HAREKETLERİ - Bir sonraki/önceki metne gitmek için ileri/geri kaydırma, Metni yukarı ve aşağı taşımak için yukarı/aşağı, Metin boyutunu değiştirmek için yakınlaştırma/uzaklaştırma.
e) ÇOCUK KİLİDİ - Çocuklarınızın arama yapmalarından veya başka uygulamalara dokunmalarından korkmadan eğlenmelerini sağlayın. (eklenti gerekli)

Altyazı Biçimleri:

- DVD, DVB, SSA/ASS Altyazı Parçaları.
- SubStation Alpha(.ssa/.ass) tam stil ile.
- SAMI(.smi) ruby etiketi desteği ile.
- SubRip(.srt)
- MicroDVD(.sub)
- VobSub(.sub/.idx)
- SubViewer2.0(.sub)
- MPL2(.mpl)
- TMPlayer(.txt)
- Teletext
- PJS(.pjs)
- WebVTT(.vtt)

Boyut: 15.3 MB
Android: 4.2 ve Üzeri
Hile: Full Pro - Reklam İçermez

Previous Post
Sonraki