14 Temmuz 2016

Pokemon GO v0.29.2 Full APK + iOS Kurulum

Pokemon aşkı dur durak bilmiyor. İlk çıktığı günden bu yana milyonlarca indirme alan oyun, beta olması sebebiyle çeşitli sorunlarla karşılaşmıştı.

Oyun, ilk günkü kadar heyecan vermekte hatta gitgide çözülen sorunlar ile daha da oyuncu toplamakta. Yayımlanan verilere göre 13 milyon anlık oyuncuya sahip ve Nintendo 4 günde tam tamına 10 milyar ciro artırmış durumda.

Pokemon GO, çeşitli düzenlemelerle karşımıza çıkmaya devam ediyor. iOS'ta 1.02 güncellemesi ile gelirken Android platformunda ise 0.29.2'ye güncellendi.

Giderilen hatalar:
Google Play giriş hataları ve donma problemleri.

POKEMON GO v0.29.2 Sürümü İçin GPS Hilesi Nasıl Yapılır TIKLA!
 iOS
iOS için 2 yöntem bulunmakta:
  • iOS kullanıcıları için üyelik almaya gerek kalmadı. Hemen anlatayım.. Buraya tıklayarak uygulamayı indireceğimiz siteye girin. Pokemon GO'ya DOWNLOAD diyin. Ardından şu işlemi yapın: settings -> general -> device management -> pick from list -> select trust "developer" bu işlemden sonra rahatça oynayın.
  • Eğer daha hızlı ve güncellemeyi direkt alacak şekilde yapmak istiyorsanız, APPLE sitesini ziyaret edip yeni üyelik almaya tıklayın. Yeni üyelik alırken bölgeyi AUSTRALİA olarak seçin. Bölge olarak, Aarons Pass'ı yazın. Posta (zip) Kodunu da 2850 olarak kaydedin. iPhone ya da iPad'den AYARLAR>iTunes Store kısmına gelin, Türkiye üyeliğinden çıkış yapıp bu üyeliği girin. Mağazanızın değiştirileceğine dair uyarı verecektir. Sonra rahatça indirebilir, sürekli güncelleyebilirsiniz.

Pokemon GO v0.29.2 Full APK İndir
*****Alternatif*****

Previous Post
Sonraki