11 Ekim 2015

Playstation Portable - PSP'yi Android Telefonunuzda Kullanın! PPSSPP GOLD v1.1.0 APK (Latest-Son)

Merhabalar. Haftasonu arasından sonra sizlere şöyle güzel bir konu ile dönüş yapmak istedim. Aslında pek de güzel bir gün sayılmaz dünkü katliamdan sonra.. Biliyorsunuz Ankara'da olup bitenleri. İnsan kendini bir garip hissediyor doğal olarak. Bunca acıya nasıl dayanabilir diye yürek..

Her neyse, konumuza giriş yapalım biz. PSP kullananlarınız vardır elbette. PpSsPp isimli uygulama, PSP oyunlarını telefonunuzda oynamanıza imkan veriyor elbette. Ultra büyük oyunlar dışında da birebir oyun zevkini kesinlikle veriyor. Dokunmatik ekran üzerinde olsa da yine de memnun edici bir performansı var.

God of War dışında pek fazla, performans kaybı yok. Cihazınızın 2 GB ve 1.83 GHZ olarak elinizde durduğuna güvenerekten böyle bir yorum yapıyorum. S3 için durum biraz daha kasıcı elbette.

Konunun en altında verdiğim linklerin herhangi birinden PPSSPP Gold Emulator dosyasını indirip kurmanız yeterli öncelikle.
Ardından, burada size bir oyun listesi yapacağım. Oradaki oyunları indirip rar'dan çıkartın ve telefonunuza atın. Ardından PPSSPP üzerinden oyunu çalıştırın.
Playstation ile aranız varsa ne demek istediğimi anlarsınız elbette.
Video üzerinde de her şeyi anlattım. Gerisi size kalıyor.

OYUN LİNKLERİNDE SORUN OLURSA www.facebook.com/telefonblogu ÜZERİNDEN BANA BİLDİRİN.

Oyunlar (Güncellenecektir)
Pro Evolution Soccer 2013 PSP İso İndir
Need for Speed Most Wanted PSP İso İndir
Mortal Kombat PSP İso İndirPPSSPP APK İndir
PPSSPP APK İndir (Alternatif)
PPSSPP APK İndir (Alternatif)
Previous Post
Sonraki