28 Eylül 2015

PhoeniX ROM v11.6 Galaxy S4 i9505 S6 Romu

Galaxy S4 i9505 kullanıcıları için elimizde olabilecek en güzel romlardan birini daha tanıtalım istedim bugün.
Konumuz: Phoenix Rom v11.6
Elbette v11 üzerine 0.6 güncellemesi ota yoluyla da kurulabilir ancak siz yine de elle kurmak isteyebilirsiniz. Her neyse, biz tanıtımımıza geçelim.

İndirme Linkleri Konunun En Altında Olacaktır!
Öncelikle romumuz ile ilgili birkaç ön bilgi paylaşmak isterim. Romu yüklemeden önce cihazınızın rootlu ve cvm yüklü olması gerektiğini bilmeniz gerekli. Eğer root yoksa, nasıl root atılacağını öğrenmek için YouTube kanalımı inceleyebilirsiniz.

Bunun haricinde rom, tam teşekküllü bir hal ile geliyor sizlere. Yani içerisinde kendi ÖZEL MODU bulunmakta mesela. Bu mod ile, saklamak istediğiniz fotoğraflar varsa eğer, gizleyebilir açmak isteyenlerden ise şifre isteyebilirsiniz mesela. Ekstra harici bir uygulama kurmanıza gerek yok anlayacağınız.

Bunun dışında kendi içerisinde S4 stock launcheri ile S6 launcheri yer almakta.  Bunların dışında bütün kilit ekranı açma efektleri de ayarlı durumda. Ek olarak kendi virüs tarayıcısı ve ram boşaltma uygulaması da stock bir halde geliyor.

Daha fazla uzatmadan nasıl kurmanız gerektiğini ve içeriğinde nelerin olduğunu anlattığım videoyu takip edin. Şimdiden iyi eğlenceler.PhoeniX ROM v11.6 Galaxy S4 i9505 S6 Romu İndir

Previous Post
Sonraki