26 Mayıs 2015

Assasin's Creed Identity iPhone'a Nasıl Yüklenir?


Assasin's Creed Identity, iOS Mağazalarında sunuldu. Ancak nasıl sunuldu? Eski yazımı hatırlayanınız vardır. Oyunu Türkiye mağazasından indirmeye çalışınca bir uyarı verdi ve sonraki tepkim çok güzel oldu, çok da iyi oldu biliyor musun?

Malkoçoğlu Firar'ı izleyenler bilir alttaki arkadaşı. Çok doğal bir tepki verdim açıkçası.
Neyse, konumuza dönelim. Ne diyorduk? Oyun Türkiye mağazasında yok. Bu nedenle, Yeni Zelanda'ya geçiş yapmak zorunda kaldım. Ama inanın Google Play de olsa AppStore da olsa Türkiye mağazalarından kaçın. Öyle gerizekalı uygulamalar tavan yapıyor ki, gözlerim yaşarıyor görünce.

Öncelikle Store'yi nasıl değiştireceğiz?
Ayarlar>iTunes>Kimliğiniz Üzerine tıklayın. Apple Kimliğini göster dedikten sonra şifrenizi girin. Açılan sayfada Country kısmına tıklayıp Yeni Zelanda olanı seçin. Posta koduna 4 haneli bir rakam girin. 4404 gibi mesela. Ardından bir üstündeki ve bir altındaki yerleri sallasanız da oluyor. 

Oyunu indirebilmek için Yeni Zelanda AppStore'a geçiş yapmış olacağız. Oyun ücretsiz ve rahatça indirin. 
Oyunun detaylarına gelecek olursak, bildiğimiz Altair var oyunun içinde. Bana öyle geldi. Mekan Ezio'nun mekanı yani İtalya. Son çıkan Unity ile gelmiş olan kıyafet değiştirme olayları oyuna monte edilmiş. Silah ve kıyafet güçlendirmeleri de yer alıyor oyunda.

Görev bölümü biraz can sıkıcı. Yani oyun özgür dünya misali ama, hikaye modu yok. Verilen görevi gidip yapıp geliyorsunuz hepsi bu.
Neyse, beceremeyenler için video da hazırladım. AppStore'u nasıl değiştireceğinizi buradan izleyin.


Previous Post
Sonraki