4 Kasım 2014

iPhone'a Ücretsiz Uygulama ve Oyun Yükleme + APPLE ID Sorununun Çözümü


Güzel bir günde sizinle beraber olduğum için mutlu ve huzurluyum bla bla bla..
Bugünkü konumuzzz, iPhone. Beni takip edenler bilir, pek laga luga yapmayı sevmem. Videolarımda eğlence vs de yoktur. Yalnız elimden geldiğince sorunların çözümü için uğraşırım.

Anyway diyerekten mevzuya geçiyorum. Çoğumuz Jailbreak kullanmıştır. JB'i kullanış amacımız zaten her zamanki gibi ücretsiz oyun vb şeyler yüklemek. İşte artık ona gerek yok. Eski kullanıcılar bilir ama bu konu daha çok yeniler için.

PP25'i kullanım amacımız, cihazımıza Jailbreak yapmadan ücretli oyunları para vermeden cihaza kurmak. Bunu yapmak basit, ki arama kısmına oyun ismini yazın ve yeşil butona basın. İndirip kursun. Hepiciği bu.

Ama asıl dert şimdi karşımıza çıkacak: APPLE ID SORUNU! OMG!

Bu sorunun çözümünü aslında uzun zamandır anlatıyorum ama yöntemler son versiyonlarda değişmiş. Ki videoda da uzunca kurulumun nasıl olacağı, APPLE İD sorununun nasıl çözüleceğini DETAYLICA aktardım. Ama uzatma kesin bilgi ver diyorsanız, kurduğunuz bir oyun ya da uygulama bizi şutlama tekniği ile oyundan atıyorsa ne yapıyoruz? Elbette resimdeki butonu buluyorr basıyor ve onay işlemini bekliyoruz. Videoda da var. Oradan da izleyin ama size ScreenShot da vereyim. Hadi yine iyisiniz. PP25'i indirme linkini de aşağıda veriyorum. GTA SA Android'de görüşürüz.
ALTERNATİF


Previous Post
Sonraki