24 Haziran 2014

iOS 7.1.1 Jailbreak Yayınlandı! Koş İndir! (Nasıl Yüklenir?)Evet dostlar. Uzun bir süre sonunda geldi artık. Kavuştuk sonunda iOS 7.1.1Jailbreak'imize.. Ben hiç lafı uzatmadan, konunun sonuna indirme linkini ekliyorum. Siz indirin. Kurulum çok önemli, sakın ola bir adımı atlamayın. Video olarak da hazırlayacağım zaten. Şimdiden kolay gelsin.

Öncelikle verdiğim linkteki dosyayı indirin ve kuruluma başlayın. Atlamamanız gereken nokta orada işaretli olan tik işaretini kaldırmanız. iTunes'in kurulu olmasına dikkat edin. Ardından ???? işaretine tıklayın.. Telefonunuzun tarihini 2 HAZİRAN 2014'e almayı unutmayın!

İşlem devam ederken telefonunuza Pangu JB işareti gelecek. Ona tıklayın ki jailbreak işlemi bilgisayarda devam etsin.


Ardından gördüğünüz gibi telefon yeniden başlayacak ve böyle bir uyarı gelecek:


Ve gördüğünüz gibi CYDİA ile kavuştuk. Fakat sonrasında atlamamanız gereken bir nokta var. Sonrasında gelen resimleri takip edin.


Evet, CYDİA'yı açtıktan sonra aşağıdaki gibi uyarı gelecek. Gördüğünüz gibi CYDİA Türkçe olarak geliyor. Hemen repo kurma kısmına gelin.Repo ekleme kısmına http://cydia.angelxwind.net yazın ve repoyu kurun.


Ardından aşağıdaki programı kurun.Artık zararsız bir jb yazılımınız var. Kolay gelsin. Eğlencenize bakın benim gibi. :))

Previous Post
Sonraki