9 Mayıs 2014

Siteye Gelen Yenilikler ve İstekleriniz, Eleştirileriniz (Lütfen Yorumlayın)


Eveet. Nasılsınız dostlar? Umarım keyifler yerindedir. Bu aralar son sınıf olduğum için pek yardımcı olamıyorum sizlere ama elimden geldiğince koşturuyorum.

Şimdi çoğunuz, bu sitenin ya da blogun her neyse eski halini hatırlar. Elimden geldiğince kullanışlı hâle getirmeye çalışıyorum. Eh tabi reklamlar da buna dahil.

Dikkat ettiyseniz, sağ köşede açmış olduğum bir Twitter bağlantısı var. Son yorumları ve yenilikleri oradan yayınlayacağım ve bana ulaşmak isterseniz, oradan koşup gelebilirsiniz bana. Kollarım açık size. :)

Bir başka değişiklik de Google+ yorumları oldu. Dikkatinizi çektiyse artık Google üyeliğiniz ile yorum yapabileceksiniz. Nasıl Youtube'da yorum yaptığınızda bildirimler bana geliyorsa, buraya yorum yaptığınızda da Google+ ile anında telefonuma düşecek yorumlarınız.

Eh bilindiği gibi her şeyin ayakta kalma sebebi reklamlardır. Rahatsız edici de olsa, o reklamları pek umursamamanızı, hatta bana yardımcı olmanızı bile dileyebilirim. :))

Ek olarak, tekrarlıyorum eğer inceleme yayınlamak isteyen arkadaşlar varsa anında yanıma alabilirim.

Çoğu arkadaş, telefonunu bana göndermek istiyor. Parasının da önemli olmadığından bahsediyor. Ama inanın benim niyetim size para harcatmak olsaydı, böyle bir blog açmazdım. Çünkü gençken çok çektim, o üçkağıtçılara harcadığım paranın haddi hesabı yok. Bu hataya siz de düşün istemiyorum. İşte bu yüzden buradayım. Sizden ricam, beni yalnız bırakmayın.. Bu bana yeterli.

Eğer istekleriniz varsa, buraya da ekleyebilirsiniz. Yorumlarınızı, eleştirilerinizi bekliyorum.
Previous Post
Sonraki