22 Nisan 2014

Asphalt 8: Airborne v.1.6.0 Apk+Sd+ Sınırsız Para (Torrent)


Vize maratonunun sonuna gelirken sizi de yalnız bırakmayayım istedim. Bunu nasıl yaptım? Birkaç oyun hile dosyasını paylaşarak sunmak istedim. Tabi büyük bir sürpriz paketim var elimde. Jailbreak 7.1 çıkana kadar iPhone için hiçbir şey paylaşamıyorum maalesef. Bu yüzden şu an Android kullanıcılarını gözüme kestirmiş durumdayım.
Her neyse çok uzatmayayım, biliyoruz ki Asphalt 8: Airborne oyunseverlerin olmazsa olmaz dediği oyunlardan biri. Gameloft Türkiye'yi o kadar ciddiye alıyor ki, oyunlarını Türkçeleştirmeye 1 sene öncesinden başladı bile. Zaten yanılmıyorsam ilk çevrilmiş oyun da Gangstar Vegas'tı.

Neyse mevzuya dönelim, Asphalt, şu an benim sitede kangren misali. Canımı da sıkmıyor değil. Çünkü çoğu arkadaş, o kadar anlatmama rağmen halledemiyor ya da oyun açılmıyor. Kimi arkadaşların da versiyonu yeni olduğu için yükleme yapamıyor.

Ben de herhalde son versiyon 1.3.0 olanını sizlere bulup sunmayı istedim. Bu son versiyonda, hileli oyun dosyası ile de sınırsız para özelliğine kavuşuyorsunuz.

Eğer uygulamak istiyorsanız, hazır elinizdeki Asphalt'a değil, buradan indireceğiniz Asphalt dosyasına yükleme yapacaksınız hepsi bu.

Anlatımı yazsam mı bilmiyorum ama kısaca anlatayım, Apk dosyasını kurun, ardından SD dosyasını Android>OBB klasörüne atın.

İyi oyunlar

Asphalt 8 v.1.3.0 Apk+SD+TorrentV.1.6.0  Torrent Download (YENİ)


V.1.6.0 (ALTERNATF) Torrent Download (YENİ)Previous Post
Sonraki