1 Ocak 2014

iPhone 2G ve 3G İçin Whited00r 7 Çıktı! (iOS7) (Nasıl Yüklenir Bilmiyorsan Uğra)
Ne demiş Whited00r? iOS 7 Look AND FEEL! ( RESİMLERİ İÇN EN AŞAĞIYA İNİN!)Sevim kooş, Whited00r 7 yayınlanmış diyorlar! :P Güzel giriş oldu. :) Evet, uzun zaman önce haber verdiğim iOS 7 görüntüsü, artık iphone 2G ve 3G ile evlerinizde! Ta ta ta taaa. :) Her neyse, lafı fazla uzatmadan yeniliklere gelelim. Yılbaşı süprüzü! :) Yalnız 4.1 ile geleceğini söyledikleri WD7 Tekrar iOS 3.1.3 ile gelmiş bilginiz olsun.

2. Resimde gördüğünüz gibi çoook seksi bir bildirim merkezimiz var artık. :))) iOS7 benzeri ve çok güzel duruyor açıkçası.Ohh, 3 farklı appstoremiz var.. Cydia malumunuz, AppTimeMachine ise Twitter, Facebook, Bing gibi uygulamaları sistemde açacak hale getiren bir bölüm. Yani ünlü hackerlerimiz, 3G sahiplerini uygulamasız bırakmayacaaaak! (Seçim vaadi verir gibi oldu, öhöm.)Yeni bir kamera uygulamamız var. Daha şekil ve tamamiyle iOS 7! Kilit ekranına bilem koyulmuş. :)


Ohhh. İşte can alıcı noktaaa! Arkaplan uygulaması ! :) Daha ne yapsın adamlar bilemedim ki ben şimdi!

Ayy Allah'ım sana geliyorum! Bizim zamanımzda iOS 6 gibi saçma sapan yazılımlar üreten Whited00r ne olasın sen! Şu gelene bakın!


Control Center! Vay be. 3G olmuş sana 4G inan ki. :)

Siri de var ama yok, bizim insanımız Siri ile ne uğraşacak onu es geçiyorum.

Ve istediğiniz gibi ayar çekebiliyorsunuz cihazınıza!

PEKİ HANGİ CİHAZLARA YÜKLENEBİLİYOR?
iPhone 1G ve 3G arası tüm cihazlar bu yazılımı yükleyebilirler!


Whited00r 7.1 Çıktı, İndirmek İçin Tıklayın!
Not: Cihazı yurtdışı olanlar UNLOCKER olanı indirsin. Ek olarak İnstallation Guide'ı tıkladıktan sonra Download yapabilirsiniz. Önce nasıl kurulduğunu gösteriyor o kısım!
Biraz daha heveslenin! 

 
Previous Post
Sonraki