2 Ağustos 2013

GaziRom V7 İncelemesi ve Download


GaziRom v7 İncelemesi

Açık konuşmak gerekirse, bu custom rom olaylarını keşke öğrenmeseydim diyorum. Çünkü resmen cihaza tecavüz ediyorum, aklım da kalmıyor değil hani.

Ama gelin görün ki, merak duygusu insana her şeyi yaptırıyor. Şu anda Stock Rom'a dönüyorken mesela cihaz hata verdi. Gel de kaygılanma. Neyse, fazla korkmayın. Öyle ultra bir şey olmadıkça cihazınıza zarar gelmez.

Gelelim GaziRom'a. Gerçekten güzel bir yapı var. Görüntüsü hızı vs olsun hoş. Ben xPeria z launcher ile açmayı denedim ki öyle de kullandım biraz. Yalnız tek bir sorunu var, çok kasvetli bir logo takımı var. Yani insanın içini karartıyor. :)

Ekstra olarak, hız vs konularında ise gerçekten etkili. İlk açtığınız zaman ve arada fazla yüklenme olduğunda hafif takılmalar yaşıyor ama o da kernel ayarlarından dolayı. Çünkü pek batarya harcamıyor.

GaziRom, ayarlar kısmında kendi için de özelleştirilebilir bir yapıya sahip.. Resimlerde de gördüğünüz gibi, batarya simgelerinden tutun, açılış boot'una kadar özelleştirebiliyorsunuz. Bu sayede benden iyi not aldı. Dediğim gibi, tek eksik noktası, içimi karartması yoksa GaziRom'u sonuna kadar kullanırdım. Belki de ayarlar kısmında bunu da değiştirebiliyoruz ama sizi kandırmak istemem, pek bakmadım. :)

Yine de yukardaki sloganda söylenilen gibi, S3'ü S3.5 yapıyor rom. Denemenizi öneririm. :)

DOWNLOAD GAZİROM V7 FOR S3

İndirmeden önce dikkat etmeniz gereken hususlar:

V7 kurmadan önce telefon belleğindeki en başta Resimleriniz olmak üzere, telefon belleğinde önemli gördüğünüz neyiniz varsa mutlafa bilgisayar yedekleyiniz. Çünki Super Wipe telefon hafızasında bulunan tüm dosyalarınızı silecektir.


????? NASIL KURULUR ????? 
1...GaziRom V7--SUPER WİPE---KERNEL CLEAN I İNDİRİP HAFIZA KARTINA ATIN
(Bakın burası önemli, telefon hafızası değil, hafıza kartına kopyalıyorsunuz.)
2...TLF RECORVERY MODA ALIYORUZ
3...KARTA ATTIGIMIZ DOSYALARDAN İLK SUPER WİPE
4...KERNEL CLEAN
5...GaziRom V7 Yİ SIRASIYLA FLASHLIYORUZ
6...AROMA KURULUMDA SPEEDMOD KERNELİ SEÇİN
 
Previous Post
Sonraki