24 Temmuz 2013

Samsung Galaxy S3 3000 mAh Pil İncelemesi


Merhaba arkadaşlar. Bildiğiniz gibi, s3 için 3000 mah batarya üretildi.. Bu bataryanın eski batarya ile arasındaki fark 900 mah.. Bu fark bize ne sağlar yahu demeyin sakın.. Öyle müthiş bir fark sağlıyor ki, inanamazsınız..


Sabah saat 11 gibi şarjdan çıkardım ve saat 12'ye kadar full kullanım yaptım..
Gördüğünüz gibi 1.13'lük bir kullanım var fakat önemli olan bu değil. Zira bu daha başlangıç..Size kullandığım programlardan ve yazılımdan bahsedeyim ve en sonunda gece 12'de çektiğim ekran görüntüsünü atayım.. Kullandığım rom, stock rom 4.2.2'ydi.. Bununla beraber Wifi'yi hiç kapatmadım ve sürekli ekranı açık tutmaya çalıştım. Facebook, Twitter, Video, Mp3 de cabasıydı..

Peki sonuç ne oldu?
Bitiremedim şarjı.. Bitmesi için 3'e kadar uğraştım telefonla ve nihayet bitirdim..  Samsung'un ürettiği bu 3000 mah ile telefon bayağı ağırlaşıyor ve kalınlaşıyor. Ama emin olun ki bu kalınlık telefonu gerçekten telefon yapıyor ve ben telefon taşıyorum arkadaş! diyorsunuz.. Zaten iPhone'larda imrendiğim konulardan biri de cihazın eli doldurması ve ağırlığıydı ki bunu da 3000mAh sağladı..

Şimdi gelelim ekran görüntülerine.. Saat gece 12 ve şarjı da görün. Ekran kullanım dakikasını da atıyorum ki şüpheniz kalmasın. Ek olarak Cyanogenmod ile bu bataryanın 2 gün gideceğine eminim. Şu anda Cyanogenmod attım ve denemeye başladım bile. :)Previous Post
Sonraki