26 Temmuz 2013

Infinite Flight - Android - Full Apk Download


Microsoft Flight Simulator oynayanımız vardır elbet içimizde.. Ya da şöyle uçak sürüş hastası dostlara sahibizdir hepimiz. Mesela benim bir kuzenim var, resmen kokpit kurmuş kendine.. Yani verin eline gerçek bir uçağı, size gerçek sürüş keyfini yaşatsın. :) Her neyse biz gelelim konumuza. Şöyle bir şey düşünün:
Elinizde bir Android telefonunuz var. Bu telefonda her şeyi yapabiliyorsunuz. E peki neden uçak sürüş keyfini yaşamayasınız? Kuzeen, burdan sana sesleniyorum, X flight'tan sonra bu oyun sana göre bilesin.

Tabi oyunun kontrolü epey zor. Hele de benim gibi acemi iseniz, ohoo uçağı kaldırmadan devirirsiniz. Ben Custom Rom attığım için ScreenCast'ı çalıştıramıyorum bu yüzden incelemeyi yazıyla aktarıyorum, iyi ki aktarmışım böyle yoksa o görüntülerle epey rezil olacaktım, gevezeliği bırakalım dönelim konuya. Çevre detayları her uçak oyununda olduğu gibi önemsiz. Bizim için önem arz eden uçağın şekli, şemali. Bunu da zaten görüntülerde görüyorsunuz. Biraz da uçağın dilinden anlamanız lazım yoksa uçağın nasıl kaldırılacağını bulamaz ben misali, ekrana aval aval bakarsınız. Her neyse, ben fazla gevezelik yapmadan sizi oyunla baş başa bırakayım. Oyunun toplam boyutu 26 mb. Şaşırdım doğrusu ama üzümünü ye, bağını sorma demişler. İyi eğlenceleer.

                                 DOWNLOAD APK


Previous Post
Sonraki