4 Temmuz 2013

Gangstar Vegas - Android - Torrent Download - İnceleme
Aslında bu benim ilk incelemem sayılır. Bu yüzden ne kusurum varsa şimdiden affola diyor ve incelemeye geçelim diyorum.

Gangstar Vegas, aslında bir hikaye ürününün parçaları gibi. Bundan önceki oyun da Rio'da geçmişti. Oyunun gidişatı bize aslında GTA'yı andırıyor. Önce güzel bir haber geldi ki Vegas haritasının Rio'yagöre daha büyük olacağını öğrendik. Güzel bir haberdi bu. Çünkü biz GTA nesliyiz. Halen GTA ile tanıştığım günü unutmuş değilim. Neyse bu harita büyüklüğü, oyunun genişlik hikayeyi baz alacağını gösteriyordu ki öyle de oldu.


Oyuna girişimiz, bildiğimiz Kafes benzeri box maçıyla oldu ve burada ortaya çıkan mafya bizi yenilmemiz için tehdit etti. Ama yer mi şehir çocuğu? O rakibi de ortadan kaldırıp ,aslında istemeden oldu ama neyse çaktırmayın, mafyayı peşimize taktık. İlk aramamız gereken kişiyi mafyadan kaçarken aradık ki bu isim Vera idi. Vera ablamız(?) sağolsun bizi ölümden kurtardı. Ve yaşlı bir bayanla karşılaştık ama nasıl bir yaşlılık ise bu, polisleri alt edip bir polis aracı kaçırdık ve şehirde polis avlaya avlaya kaçmaya başladık..

Ben yukarda anlattığım kısmın devamını getirirdim ama siz okur muydunuz orası muamma. Gördüğünüz gibi oyunda, olaya muhteşem bir giriş yaptık. Elimdeki cihaz, S3 olmasına ve işlemci ayarını 1.4 ghz ile maksimuma getirmeme rağmen gecikmeler olmadı değil. Bu üzücü bir durum ama güncelleme ile halledilebileceğini düşünüyorum ki Real Racing 3 de böyle idi ve güncelleme ile düzeltildi. Bu zorlanmalar aslında bize bir şeyin habercisi, yakın zamanda pclere veda vaktinin geleceği..Kullanmış olduğu grafik motoru, Gameloft'un işe ne kadar önem verdiğini gösteriyor. Grafik kalitesi gerçekten iyi ama cihazlara göre biraz fazla gibi çünkü cihazı yoruyor ve aşırı ısınmaya sebep oluyor.
Geçişlerde bekletmeler oluyor ama inanın oyun o kadar çekiyor ki insanı, şarj vs gibi şeyleri düşünmeyip oyunu bitirmeye çalışıyorsunuz ama orada pil, hooop sakin ol diyor ve oyundan çıkıyorsunuz..

Ek olarak Gameloft'un, oyunu Türkçe olarak sunduğunu haber edeyim. :)) Zevkli bir oyun bizi bekliyor. Hele Pc belinizi ağrıtıyor ise, kurun oyunu ve uzanın.. Sonra da Gta'dan kalma bir alışkanlıkla şehri talan edin.. Yalnız tek bir sorun var.. O da, "atara atar, gidere gider; Vegas çocuğuyuz, şeklimiz yeter" diyen bir Vegas halkı var. Biriyle çatıştığınız zaman, aşiret çocuğu misali tüm halk size saldırıyor. Çatışmalara hazır olun. :)
            Gangstar VEGAS APK + SD TORRENT 

Previous Post
Sonraki