4 Mayıs 2013

Real Racing 3 - Sınırsız Para ve Altın Hilesi

 

Pay and Play

Real Racing taraftarı değilim. Sebebi de, Play and Pay sisteminin yani oyna ve öde sisteminin olması. Düşünün, aracınız zaten otomatik fren alıyor.. Siz kontrolü ele aldığınızda da durduramıyorsunuz. Eh seçiminiz, otomatik olacak zaten. Ama bu sefer de resmen, tamirci çırağı oluyorsunuz. Eh ne anladım ben bu oyundan şimdi. Başlarım böyle yapay zekaya, zekasını sevdiğimin Android'i der, oyunu silersiniz. :))

Ben direndim biraz, hile sanırım 2 3 hafta veyahut 1 ay öncesinden vardı fakat ben vizelere gömüldüğüm için, fırsat bulamıyordum. Eh her neyse, güzel bir şey buldum onu da sizinle paylaşayım dedim.

Sınırsız Bir Kredi

Ne dersiniz? İşinize yarar mı? 999999999$ ve Altına ne dersiniz? İyi gelir bence. Eh ben de dosyayı bulup değiştirdim. Ama unutmadan söylemeliyim ki, değiştireceğiniz klasörün yedeğini alın. Yoksa ufak bir hatada tüm sd'yi tekrardan indirmek zorunda kalabilirsiniz.

Bu arada, size güzel bir hediye de hazırladım.. Umarm beğenirsiniz. :))


Nasıl Kuracağım?

Yapacağınız işlem basit,
  1. Dosyayı indirin.
  2. Android>Data>com.ea.games.r3_row klasörünü bulun ve DOC klasörünün önce bir yedeğini alın..
  3. Ardından indirdiğiniz rar'ı çıkartın ve yukardaki adrese kopyalayın.
 Unutmadan! Bu anlattığım yolu, pc üzerinden de izlediğinizde her türlü sonuca varacaksınızdır. PC ve Android yolları aynıdır.
Not: Gece Yarısı Bana Video Çektiren Arkadaşlara da Ayrıca Teşekkür :)) Videoda görüntü bulanık yakınlaşınca, bunun için de kusura bakmayın.."Ek olarak, sizi Turbobit derdinden kurtarıp Yandex'e upload ettim. 2. linkte Yandex Disk adresi var. Kolay gelsin. :)
NOT: Herhangi bir sorunla karşılaşmamak için eski DOC dosyanızın yedeğini alın! 


Hack Dosyasını İndirmek İçin Tıklayın

Alternatif Download
Hile ile Uyumlu Sürümü İndirin!


Previous Post
Sonraki