7 Şubat 2013

Blogumdaki Yöntemler ve Dosyalar Hakkında


Merhaba arkadaşlar. Gerek torrent-oyun sitesinde olsun gerek burada olsun bazı arkadaşlarımız yaparsam sorun çıkar mı diye sorular soruyor. Şöyle başlamak isterim:
"Ben, Final D.D stajyerlerinden biriyim. Kısacası öğretmen adayıyım. Ders anlatırken bile kendi öğrencilik zamanlarımda eksik olduğum noktaları hatırlayıp en uygun biçimde öğrenciye veriyorum..

Konuyu nasıl baglayacak acaba diyorsanız eğer, blogda dikkat ettiyseniz her şeyi detayları ile vermişim. Telefon kullanırken yaşadığım sorunları elbet biri de yaşar,  yardımcı olayım diye buraya aktardım ve bayagi bir site trafiği oluştu.

Programları veyahut teknikleri incelerken telefonumdan görüntüler verdigimi görürsünüz. Ben bugüne kadar denemedigim, zararlı bir şeyi sırf para getirsin diye paylaşayım demedim. Bu yüzden sitedeki her şeyi güvenerek deneyebilirsiniz. Ne virüs ne de telefonunuzun yanma ihtimali.

Android ile ilgili rootsuz birçok şey paylaşmaya da başladım.

Tabi telefon daha 4 aylık olunca ve taksitleri bitmeyince ne root yapabiliyorsunuz ne de rom yükleyebiliyorsunuz..

Ama telefonun garanti süresi bitince ya da belki bitmeden bunları da deneyip anlatmaya başlarım ki Android kullananlar bilir, s3 donanım olarak iPhone 5 ile eşdeğer olmasına rağmen yazılım yüzünden kasılma yaşıyor. Ve birçok hacker bu hataları gideeip rom üretiyor. İşte ben de teli sonjna kadar kullanmak istediğimden eninde sonunda rom atacağım. İşte onu da sizlerle paylaşacağım. Emin olun ve bana güvenin. Sitede virüslü ya da yanlış anlatımlı hiçbir şey yoktur..

-Melih ÖZDAMAR
Previous Post
Sonraki