2 Aralık 2012

Android İçin Windows 8 - Full - ApkUzun süredir yoktum ve yine geri geldim. Hem de çok güzel bir programla.. Android arayüzünden sıkıldınız mı? O zaman yapacağımız işlem çok hoş bir arayüz verecek bize. :)) Elimde bir uygulama daha var ve o program da popup, yani eski iphone kullancıısı olduğum için söyleyeyim ki bir nevi bitesms.


Programı yükledikten sonra yapacağımız işlem, ana kullanıcı olarak seçmek. Programı yükleyin, ardından yeniden başlatın.. Size soracağı soru, "touchwiz mi ana ekran olsun yoksa launcher 7 mi olsun?" olacak.. Ben ilk başta tedirgin olduğum için, işlemi sadece bir kereliğine seçtim ve deneme yoluna gittim. Cihazda -tabi s3- hiçbir kasma olmadı. Ekstra uygulayacağı ram yükü en fazla 10 mb olacaktır..

Her neyse, bilmeliyiz ki ayarlar kısmından uygulamayı kaldırdığımızda eski touchwiz ana sayfamız geri gelecek bunu not alalım önce ki sorun çıkmasın. Zaten resimlerde ne yapacağınızı göstereceğim..

İlk haliyle, toplam 6 simge geliyor. S3 ekranı geniş olduğundan ekstra bir uygulama daha atıyoruz buraya ve hiçbir sorun kalmıyor kaydırmada.Arkaplan resmini settings kısmından seçiyoruz. Nerde bu settings derseniz, home tuşunun tam solundaki dokunmatiğe tıklayın ve launcher 7 settings'i seçin. Home tuşuna bastığınızda ana ekrana atmasını engellememiz gerekecek önce ve bunu da sanırım Launcher 7'yi ana ekran olarak kullandığımızda hallediyoruz. Açıkçası o işlemden kurtulmak için ne yaptğımı unuttum. Eğer dediğim gibi yaptığınızda home tuşuna bastığınızda ana ekrana atmaya çalışırsa ve hata verirse bana yazın ki, uygulamayı tekrar yükleyip deneyeyim..

Status bar kısmına dokunmayın çünkü program bir süre sonra hata veriyor. Status bar kısmı dışında rahatça davranabilirsiniz
                                                         

Artık menüyü istediğiniz gibi düzenlemek, renk ayarları yapmak size kalıyor.. Üst bildirim kısmını da düzenlemek için settings'ten status bar options'a gelip ayarları yapıyoruz.. Geriye müthiş bir cihaz kalıyor elimizde.
Telefonun alacağı son hal de bu:

Ayrıca popup mesaj olayını da en kısa zamanda anlatacağım. İyi eğlenceler. :)
Not olarak eğer bir simgeye tıkladığınızda ana sayfada hata veriyorsa, o simgeyi uzun basın ve editle deyip change app kısmından orjinal uygulamayı bulun ve seçin. Sorun hallolacaktir.


Previous Post
Sonraki