9 Ekim 2012

iPhone 3G İçin Muhteşem Öneriler ve Hileler

Veeee, yine ben ve yine güzel öneriler.. Geçen yazımda iPhone 3g telefonlarda, arkaplan resmini nasıl oluşturacağımızı yazmıştım.. Biliyorum ki, iPhone 3g'de bu telefonu çok kasıyor.. Biz ne yapacağız? Bu kasmayı yok edeceğiz..

Not: Bir kullanıcı sayesinde fark ettim. Neyse ilk işleminiz iOS 4.1'i orjinal bir şekilde yüklemek.
(Eğer yüklemeyi nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız, önce BU KONUYU inceleyin. Yalnız oradaki yazılımı indirmeyin. Sadece yükleme işleminin nasıl anlatıldığına bakın. Çünkü işlemler aynı, iOS 4.1'i indirmek için tıklayın. (3G İçin)

Yükleme sonunda iTunes hata verecektir. Sakın söyleyeceğim işlemi uygulamadan tamam! butonuna basmayın. Buradaki TinyUmbrella'yı indirin. Ardından programı açın ve Exit Recovery'e tıklayın. Telefon açılacaktır. Sonra da güzel bir jailbreak uygulayın. Gerisi videoda..

Gerek yabancı forumlarda gerek kendi telefonumda yaptığım araştırmalar üzerine(sırf bir şyler bulabilmek için kodlarla oynuyorum) güzel şeyler buldum..

Yöntemlerimiz neler?
1- Wallpaper açmak
2- Kasılan wallpaper'i düzeltip cihazı yormayacak hale getirmek
3-Multitask açmak..

iPhone 4.1 veyahut 4.2 yazılımlarında Gamecenter kodunu buldum, fakat nasıl aktif edebileceğimi henüz bulamadım. :))

Her neyse, videoda her şey anlatlmış durumda.. Fakat videoda da belirtiyorum, izleyeceğimiz yolu gösterirken bir noktayı unutmuşum..

RAW>System>library>coreservices>n82ap demişim. Asıl yol ise RAW>System>library>coreservices>springboard>n82ap olacak. UNUTMAYIN.


Previous Post
Sonraki